Ans van dijk

Sinds 1997 is Ans van Dijk fulltime kunstenaar. Aanvankelijk was haar werk een opvallende synthese van een klassieke toepassing van aquarelverf, een grafische invulling van de vlakken en een moderne compositie. Sinds 1999 schildert Ans van Dijk in hoofdzaak met acryl op linnen en maakt zij grafiek. Techniek: Litho Hoogte: 80cm Breedte: 100cm

Startbod
€ 20,00
€ 20,00
Kavel nummer: 182
Einde op 11/07/2024 15:00