Balbao luxe spa whirlpool and outdoor spa

Ongebruikt.  Balboa® bediening en besturingssysteem  3 KW Heater  54 RVS verstelbare jets  Waterpompen, sterke 3PK, voor de hydromassage  Aparte circulatiepomp  Desinfectie van het water door UV of ozonator  Multi-Filtratiesysteem, mooi weggewerkt achter ingebouwde klep  Prachtige ergonomische White-Silver uitgevoerde kuip  Thermo Kuipisolatie  Gehele isolatie rondom en vloer  Afgesloten en thermo-isolerende ABS bodem onderplaat  Waterlevel ledjes rondom op waterniveau verstelbaar in kleur  Onderwater led licht (verstelbaar in kleur en diverse licht programma’s)  3 Hoofdkussens (waarvan 1 in hoogte verstelbaar)  Muziek via Bluetooth en 2 stereo speakers  De nieuwe moderne horizontale panelen  Led buitenverlichte hoeken  Verlichte ‘frosted look’ led cup holders  Uitgebreide Led verlichting in bad inclusief:  Bijpassend mooi strak uitgevoerd spa-trapje in onderhoudsvrij composiet uitgevoerd,  Dikke nordic thermo cover perfect passend op deze spa, Merk: Balbao Lengte: 210cm Breedte: 210cm Hoogte: 89cm

Startbod
€ 2250,00
€ 2450,00
Kavel nummer: 106
Einde op 17/05/2024 08:00