Ongebruikt. Balboa® bediening en besturingssysteem 3 KW Heater 54 RVS verstelbare jets Waterpompen, sterke 3PK, voor de hydromassage Aparte circulatiepomp Desinfectie van het water door UV of ozonator Multi-Filtratiesysteem, mooi weggewerkt achter ingebouwde klep Prachtige ergonomische White-Silver uitgevoerde kuip Thermo Kuipisolatie Gehele isolatie rondom en vloer Afgesloten en thermo-isolerende ABS bodem onderplaat Waterlevel ledjes rondom op waterniveau verstelbaar in kleur Onderwater led licht (verstelbaar in kleur en diverse licht programma’s) 3 Hoofdkussens (waarvan 1 in hoogte verstelbaar) Muziek via Bluetooth en 2 stereo speakers De nieuwe moderne horizontale panelen Led buitenverlichte hoeken Verlichte ‘frosted look’ led cup holders Uitgebreide Led verlichting in bad inclusief: Bijpassend mooi strak uitgevoerd spa-trapje in onderhoudsvrij composiet uitgevoerd, Dikke nordic thermo cover perfect passend op deze spa, Merk: Balbao Lengte: 210cm Breedte: 210cm Hoogte: 89cm