Bestway Lay-Z-Spa Fiji - Max 4 pers - 120 Airjets - Jacuzzi - Bubbelbad- Whirlpool Ronde spa voor 2-4 personen 120 airjets rondom Incl. Freeze shield Opblaasbare ronde spa voor 2-4 personen met een lichte houtprint. Buitenkant en top ring van DuraPlus materiaal en een liner met mozaïek print op de zachte, isolerende bodem. Pomp heeft een nieuw flip up controle paneel met modern touchscreen, met daarachter klein plateau voor bekers enz. Pomp beschikt ook over Power Saving System (automatische start/stop timer) en Freeze shield (gaat automatisch aan onder 6° C). Met ingebouwde drainagepijp en 2 handgrepen, opblaasbare cover, filtercartridge, reparatiepatch en een Chemconnect. Verhoogt de temperatuur met 1,5-2,0° C per uur. Max. temp. 40° C. Filtercap.: 1,3 m³/u. Watercapaciteit: 669 ltr. CE/GS gekeurd. Afm. buiten: Ø 180x66 cm, binnen: Ø 132 cm. Nieuw ongebruikt in doos; doosafmeting 750x480x625 mm Merk: HH Bestway Lay-Z-Spa Model: Fiji Gewicht: 34kg Lengte: 180cm Breedte: 180cm Hoogte: 66cm