Panasonic - aquarea j wh-mxc12j9e8 - monobloc warmtepomp 12kw
Panasonic WH-MXC12J9E8 warmtepomp zonder installatie. Deze unit behoort tot de Aquarea J-generatie en betreft een lucht-water warmtepomp in monobloc uitvoering. De volledige koeltechniek is geïntegreerd in de buitenunit, waardoor uitsluitend waterzijdige aansluitingen nodig zijn. De unit werkt met R32 koudemiddel en is geschikt voor verwarmen, koelen en warmtapwaterproductie. Het nominale verwarmingsvermogen bedraagt 12,00 kW bij A+7°C/W35°C met een COP van circa 4,80. Het koelvermogen bedraagt circa 12,0 kW (± 41.000 BTU/h) met een EER van circa 2,84 (A35°C/W7°C). De unit werkt op 400 V (3-fase). Volgens het typeplaatje bedraagt het maximale opgenomen vermogen circa 7,93 kW en de maximale stroom circa 11,8 A. De unit is gevuld met circa 1,60 kg R32 koudemiddel. De buitenunit heeft afmetingen van 1410 x 1283 x 320 mm (h x b x d) en een nettogewicht van circa 140 kg. Het systeem behoudt zijn verwarmingscapaciteit bij lage buitentemperaturen tot circa -20°C. Merk: Panasonic Type: WH-MXC12J9E8 Bouwjaar: 2023 Vermogen: 12kW Aansluiting: 400V Eigen gewicht: 140kg Totale afmeting L: 320mm Totale afmeting Breedte: 1283mm Totale afmeting Hoogte: 1410mm