Pallet panasonic buitenunit - multi-split cu-2tz41tbe – 4,1kw - r32
Pallet met 9 stuks Panasonic CU-2TZ41TBE buiten-units. De Panasonic CU-2TZ41TBE is een multi-split buitenunit uit de TZ-serie, geschikt voor het aansluiten van meerdere binnenunits binnen één airconditioningsysteem. De unit werkt met het milieuvriendelijkere R32-koudemiddel en is ontworpen voor zowel koelen als verwarmen. Met een nominaal koelvermogen van 4,10 kW en een verwarmingscapaciteit van 4,40 kW is deze buitenunit geschikt voor het bedienen van meerdere ruimtes binnen een woning of klein commercieel gebouw. Het systeem heeft een SEER van 7,10 (A++) voor koeling en een SCOP van 4,30 (A+) voor verwarming. De compacte behuizing (breedte 780 mm) maakt installatie mogelijk op balkons, gevels of andere beperkte buitenruimtes. De unit kan functioneren bij buitentemperaturen tot -15 °C in verwarmingsmodus en tot +46 °C in koelmodus. Merk: Panasonic Type: CU-2TZ41TBE Koelcapaciteit (W): 4100 Verwarmingscapaciteit: 4400 Type koudemiddel: R32 Split-unit: true Aansluiting: 230V Eigen gewicht: 35kg Totale afmeting L: 289mm Totale afmeting Breedte: 780mm Totale afmeting Hoogte: 542mm