Pallet panasonic buitenunit - single split cu-tz20wke - 2,0kw - r32
Pallet met 9 stuks Panasonic CU-TZ20WKE buitenunits. De Panasonic CU-TZ20WKE is een buitenunit uit de TZ-serie voor toepassing in single-split airconditioningsystemen. De unit werkt met koudemiddel R32. Deze buitenunit heeft een nominaal koelvermogen van 2,0 kW en een nominaal verwarmvermogen van 2,7 kW. De energie-efficiëntie bedraagt SEER 6,20 en SCOP 4,10. De afmetingen van de unit bedragen 780 × 289 × 542 mm (B × D × H) en het gewicht is 26 kg. Merk: Panasonic Type: CU-TZ20WKE Koelcapaciteit (W): 2000 Verwarmingscapaciteit: 2700 Type koudemiddel: R32 Split-unit: true Aansluiting: 230V Eigen gewicht: 26kg Totale afmeting L: 780mm Totale afmeting Breedte: 289mm Totale afmeting Hoogte: 542mm