Bestrating voor tuin en terras o.a. tuintegels van beton & keramiek, opsluitbanden,

In opdracht van belanghebbende veilt o.a.: Muurblokken van beton | Tuintegels van keramiek en beton, diverse kleuren o.a. Basalt, Stone Cream & Monte Ombre | Opsluitbanden etc.

Nederland

Aantal kavels
67 kavels
Einde op 11/06/2024 20:00
ProVeiling

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Monte Ombre. Afmetingen circa: 60x60x2cm. Code: 3888. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 310,00
15875-0781

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Monte Ombre. Afmetingen circa: 60x60x2cm. Code: 3889. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 610,00
15875-0782

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Monte Ombre. Afmetingen circa: 60x60x2cm. Code: 3890. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 875,00
15875-0783

Tegels van keramiek voor de tuin. Kleur: Grijs/Blauw genuanceerd. Afmetingen circa: 60x120x2cm. Code: 3958. Kwaliteit: C-keus. Bijzonderheden: C-keus. Tegels hebben beschadigingen en dienen nog schoongemaakt te worden. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 265,00
15875-0812

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4914. Aantal pallets: 1. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 215,00
15875-1246

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4915. Aantal pallets: 2. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 395,00
15875-1247

Muurblokken van beton voor de tuin. Kleur: Zwart. Afmetingen circa: 10x10x60cm. Code: 4916. Aantal pallets: 3. Bezorginformatie: Het los-adres moet goed bereikbaar zijn voor een vrachtwagen met trailer waarop een kraan is bevestigd. Deze kraan kan de pallets maximaal 4 meter vanaf de wagen lossen. Hiermee dient u rekening te houden i.v.m. het vrijhouden van de losplaats. De chauffeur heeft geen palletwagen tot zijn beschikking.... lees meer

Huidig bod 545,00
15875-1248