H40cm/B40cm/800Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Veiling van Antiek, Curiosa, Gadgets, Collectables, huisraad, e.d. uit boedelruimingen, handelsvoorraden e.d. Uw gewonnen kavels zullen u in Nederland, gratis worden toegezonden bij een minimale orderwaarde van € 29,95. Lees ook de aanvullende informatie i.v.m. combinatiemogelijkheden gratis verzending. U hoeft over de kavels, i.v.m. margeregeling, geen BTW te betalen.
BezichtigenWoensdag 01/05/2024 15:00-17:00
AfhalenDonderdag 09/05/2024 15:00-17:00
In originele cassette. Gemerkt. H7cm/L50cm/B33cm/2630Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Diverse technieken in Multi lijst. H18cm/B18cm/212Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
Decor Tokio. Aan onderzijde gemerkt. H18cm/D17cm/572Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H22cm/982Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
L34cm/256Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H16cm/B20cm/290Gr. Verwachte opbrengst € 30,00 - € 60,00. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H11cm/D8cm/454Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H17cm/B22cm/224Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H21cm/482Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H30cm/B30cm/966Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Als op foto's. H6cm/L12cm/B13cm/970Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H14cm/B19cm/556Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H34cm/1290Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H13cm/D24cm/1310Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H43cm/B32cm/382Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. D18cm/290Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
L39cm/920Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H25cm/B26cm/886Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Als op foto's. H6cm/L12cm/B6cm/526Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H36cm/296Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H36cm/B32cm/842Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
Societé Ceramique Maestricht voorraadbus. Decor Butterfly. Aan onderzijde gemerkt. H15cm/D14cm/780Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
Op basement. H20cm/612Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
H23cm/B25cm/448Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Aan onderzijde gemerkt. H19cm/662Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Societé Ceramique Maastricht herdenkingsbord. D23cm/400Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H50cm/368Gr. Reserve. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
In passe-partout, achter glas en in houten lijst. H37cm/B28cm/616Gr. Dit betreft een tijdens transport kwetsbaar product! Uw transportrisico voor deze kavel is zeker in combinatie met andere kavels hoog. Lees daarom a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.... lees meer
H27cm/490Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.