Prachtige vintage secretaire van massief hout – tijdloze klassieker met karakter

Deze stijlvolle vintage secretaire van hout is een echte blikvanger voor elk interieur. Met zijn warme houttinten, verfijnde details en authentieke uitstraling brengt dit meubel direct sfeer en karakter in huis. De secretaire combineert functionaliteit en elegantie: een praktisch schrijfblad, meerdere vakken en lades voor het opbergen van documenten, boeken of accessoires. Ideaal als bureau, opbergmeubel of decoratief pronkstuk in de woonkamer, werkkamer of hal. Het meubel is gemaakt van degelijk hout en staat stevig. De natuurlijke gebruikssporen benadrukken de vintage charme en maken ieder exemplaar uniek. Perfect voor liefhebbers van klassiek, landelijk of retro interieur. Kenmerken: Originele vintage secretaire Gemaakt van hout Meerdere lades en opbergvakken Praktisch schrijfblad Tijdloos en sfeervol ontwerp Decoratief én functioneel Een prachtige kans om een uniek meubelstuk met geschiedenis in huis te halen dat nog vele jaren meegaat. Ideaal voor wie op zoek is naar kwaliteit, uitstraling en karakter in één meubel.

Startbod
€ 150,00
€ 150,00
Kavel nummer: 17040-07
Einde op 26/01/2026 20:00
ProVeiling