Rene lubarow lithografie

Hand gesigneerd en genummerd. H100cm/B80cm/2000Gr. Verwachte opbrengst € 100,00 - € 200,00. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling. G-E-E-N transport of bezorging door Proveiling mogelijk. Eventueel transport of bezorging alleen door u zelf te regelen via b.v. www.brenger.nl .

Startbod
€ 25,00
€ 25,00
Kavel nummer: 17036-1338
Einde op 01/02/2026 19:30
ProVeiling