Litho "vlakvulling ii" van m.c. escher, gemaakt in juli 1957. als puzzel en ingelijst

Litho "Vlakvulling II" van M.C. Escher, gemaakt in juli 1957. als puzzel en ingelijst. H52cm/B71cm/3180Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling. G-E-E-N transport of bezorging door Proveiling mogelijk. Eventueel transport of bezorging alleen door u zelf te regelen via b.v. www.brenger.nl .

Startbod
€ 8,00
€ 8,00
Kavel nummer: 17036-1221
Einde op 01/02/2026 19:30
ProVeiling