Impuls rechte keuken met apparatenwand

Merk: Impuls Type: Rechte keuken met apparatenwand Model: A, 584 IP 7830 CK Frontkleur: Wit - groefstructuur Plintkleur: Wit Grepen: Metalen knop rvs-decor Afmetingen ca.: Werkbladdeel 340cm breed Afmetingen ca.: Apparatenwand 120 cm breed - hoogte apparatenkasten ca. 167 cm Vaatwasser: Whirlpool WIE 2B19 - Volledig integreerbare vaatwasser met 6 programma's - 13 couverts - waterslangbeveiliging – Condens droogtechniek - Halve belading functie - Indicator glansspoelmiddel en zout bijvullen Kookplaat: Whirlpool ACM 928/BA - inductiekookplaat 6th sense - flexicook met 4 zones en 4 boosters - tiptoetsbediening - automatische pandetectie - restwarmte indicatoren - timer - kinderslot Afzuigkap: Whirlpool AKR 559/3 RVS - Box decoratieve afzuigkap - 2 x 6 watt led verlichting - capaciteit 430 m3/h - 3 vaatwasser bestendige aluminium vetfilters Oven 1: Whirlpool AMW9604 - Combimagnetron met turbo grill - inhoud 40 liter - turbo hete lucht - 6th sense absolute timer - jet start - jet defrost - easy to clean - magnetronvermogen 900Watt - Grillvermogen 1600Watt Koelkast Whirlpool ARG 9021 A+ - Koelruimte 132 liter - 4 gehard glazen legplanken waarvan 3 in hoogte verstelbaar - verlichting - 3 delige deurvakken - transparante groentelade Werkblad: Composiet - rechte werkbladrand facet geslepen (40mm dik)- kleur Blue Stone Polished - Werkbladhoogte ca. 93 cm. Spoelbak: Strakke vierkante spoelbak met kleine hoekradius - vlak ingelegde RVS spoelbak - Spoelbak wordt nieuwe meegeleverd, huidige is beschadigd Kranen: Lanesto Cucina rvs – één-hendel keukenmengkraan - hoog model, past emmer onder Conditie: Showmodel Bijzonderheden: U dient deze kavel zelf te demonteren - Zonder afgebeelde accessoires / materialen (Diversen) op en in de keuken. Ter waarde van: € 15173 Productbeschrijving: Deze Duitse kwaliteitskeuken heef een recht werkdeel en een apparatenwand die nu is ingebouwd maar zowel link, rechts of tegenover werkdeel geplaatst kan worden – Dit is moderne landhuistijlkeuken met verticale groefstructuur – 4 stuks uittrekkorven voorzien van antislipmatten – kunststof bestekindeling – driedelig afvalsysteem met binnen emmers, uittrekbaar – hoge servies/voorraadkast - smetplinten hoogte ca. 19 cm - diepte vensterbanken ca. 16 cm. Losse vensterbank ca. 60 x 30 cm – Incl 8 led inbouwspots met dimmer en schakelaar - Laden en deuren voorzien van soft close - Doos met montageaccessoires en handleidingen separaat meegeleverd - Dit is een jonge showroomkeuken die wegens verhuizing weggaat, eventuele uitbreidingen aan de keuken zijn in overleg mogelijk. Demontage: Demontage en bezorging van deze keuken is mogelijk. Neemt u contact op met onze servicedesk via: info@proveiling.nl voor meer informatie. Conditie: Showroommodel Garantie: Wettelijke fabrieksgarantie

Startbod
€ 1750,00
€ 1750,00
Kavel nummer: 16138-09
Einde op 04/11/2024 19:30
ProVeiling