7x klaptafel, wilkhahn

Merk: Wilkhahn Product: klaptafel Afmeting: lxb ca. 180x90 cm Conditie: gebruikt Specificaties: Diverse gebruikssporen en beschadigingen Werking onbekend.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 38
Einde op 12/01/2026 19:39