Partij spanbanden en sneeuwkettingen

Product: Partij spanbanden en sneeuwkettingen Afmeting: Diverse maten Conditie: Gebruikt Specificaties: De spanbanden en sneeuwkettingen hebben diverse beschadigingen en gebreken. Technische staat en compleetheid onbekend. Exclusief palletkist.

Startbod
€ 10,00
€ 14,00
Kavel nummer: 228
Einde op 11/01/2026 19:26