Damesfiets, vogue, premium

Merk: Vogue Product: Damesfiets Afmeting: Framemaat ca. 52 cm Conditie: gebruikt Specificaties: Geveerde voorvork en zadelpen 7 versnellingen Diverse beschadigingen o.a.: Bedrading hangt los Spatbord achter hangt los Remmen defect

Startbod
€ 10,00
€ 16,00
Kavel nummer: 182
Einde op 11/01/2026 19:15