Dames transportfiets, cortina, u4 transport

Merk: Cortina Product: Dames transportfiets Afmeting: Framemaat ca. 51 cm Conditie: Gebruikt Specificaties: Wielmaat 28 inch 3 versnellingen, afdek kap defect. Met stuurslot en transportrek. Zadel ingescheurd, banden leeg. Rondom beschadigingen en gebruiksporen.

Startbod
€ 10,00
€ 12,00
Kavel nummer: 125
Einde op 11/01/2026 19:00