Je ziet momenteel slechts de helft van de veilingen en kavels
Dames transportfiets, cortina, u4 transport
Merk: Cortina Product: Dames transportfiets Afmeting: Framemaat ca. 51 cm Conditie: Gebruikt Specificaties: Wielmaat 28 inch 3 versnellingen, afdek kap defect. Met stuurslot en transportrek. Zadel ingescheurd, banden leeg. Rondom beschadigingen en gebruiksporen.
Deze website maakt net zoals de meeste websites gebruik van cookies. Via deze cookies verzamelen wij en derde partijen informatie over uw bezoek en interesses. Op deze manier is het mogelijk om het gebruik van onze site te analyseren, de inhoud van de website te personaliseren, u relevante advertenties te tonen en sociale media functies te integreren.
Door verder gebruik te maken van deze website geeft u toestemming voor alle cookies en een optimale surfervaring.