Merk: Emerio Specificaties: Artikelnummer: PO-115984 Keurmerk: Niet van toepassing Model: PO-115984 Aantal pizzas: 6 pizza('s) Aantal ovens: 1 Kleur van het product: Zwart, Oranje Coolwall-behuizing: Ja Materiaal behuizing: Keramisch Vermogen: 1200 W Anti-aanbaklaag: Ja Gewicht: 6,83 kg Breedte verpakking: 437 mm Diepte verpakking: 437 mm Hoogte verpakking: 285 mm Gewicht verpakking: 7,24 kg Kleur: Zwart | Terracote Maximaal aantal personen: 6 Maximaal aantal pannetjes: 6 Antiaanbaklaag: Ja BPA-vrij: Nee Snoeropbergruimte: Nee Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Er zitten meerdere krassen of vlekken op het product. Daarbij: Tevens aangebrande plekken op de bakplaat en er zijn gebruikssporen aanwezig. Daarnaast missen er enkele onderdelen: 6 bakspatels. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.