Merk: ProXtend Specificaties: Aansluiting 1: HDMI Type A (Standaard) Aansluiting 2: DisplayPort + Mini DisplayPort + USB Type-C Aansluiting 1 type: Vrouwelijk Aansluiting 2 type: Mannelijk Connector 1 vormfactor: Recht Connector 2 vormfactor: Recht Maximum resolutie: 3841 x 2160 Pixels Ondersteunde video-modi: 3840p Kleur van het product: Zwart, Grijs Materiaal buitenmantel: Polyvinyl chloride (PVC) Plug and play: Ja Land van herkomst: China Code geharmoniseerd systeem (HS): 84733080 Aantal per doos: 1 stuk(s) Eerste aansluiting: HDMI 1.0 Tweede aansluiting: USB 3.0 A Male Kabellengte: 1 m Kleur: Zwart;Grijs MPN (Manufacturer Part Number): PX-AR31 Type kabel: Adapter Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, de verpakking is ongeopend maar licht beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.