1x ram geheugen synology d4ec-2666-16g 2666 mhz ddr4 16 gb synology

Merk: Synology Specificaties: Intern geheugen: 16 GB Geheugenlayout (modules x formaat): 1 x 16 GB Intern geheugentype: DDR4 Kloksnelheid geheugen: 2666 MHz Component voor: Notebook Geheugen form factor: 260-pin SO-DIMM ECC: Ja Type gebufferd geheugen: Unregistered (unbuffered) Land van herkomst: Taiwan Certificering: CE Compatibele producten: SA series:SA3200D UC series:UC3200 21 series:RS4021xs+, RS3621xs+, RS3621RPxs, RS2821RP+, RS2421RP+, RS2421+ 19 series:RS1619xs+ 18 series:RS3618xs, RS2818RP+, RS2418RP+, RS2418+ 17 series:RS4017xs+, RS3617xs+, RS3617RPxs Code geharmoniseerd systeem (HS): 84733020 Gewicht: 0.0500 kg Verpakking breedte: 9.0000 cm Verpakking hoogte: 1.0000 cm Verpakking lengte: 19.0000 cm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Startbod
€ 10,00
€ 33,00
Kavel nummer: 92
Einde op 06/06/2023 19:16
OnlineVeilingMeester