1x bourgini 12.7113 multigrill 3in1 zwart 750w bourgini

Merk: Bourgini Specificaties: Koord opslagruimte: Ja Lengte van de grillplaat (cm): 23 Aantal platen: 6 Afneembare platen: Ja Breedte van grilloppervlak (cm): 13 Antislipvoetjes: Ja Snoerlengte (m): 0.75 Vermogen (Watt): 750.0 Temperatuurindicatielampje: Ja Aan/uit indicator: Ja Vaatwasmachine bestendig: Ja Kleur: Zwart Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is gecontroleerd en getest en is volledig functioneel. Het product heeft beschadigingen: Een of meer kleine krasjes of vlekjes op de boven of voorkant. Daarbij: Enkele gebruikssporen. De verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Startbod
€ 10,00
€ 10,00
Kavel nummer: 67
Einde op 28/05/2023 19:16
OnlineVeilingMeester
© 2023 Alleveilingen. Alle rechten voorbehouden.