1x norton - antivirus 360 deluxe - 25gb - 1 jaarlicentie - 3 apparaten norton

Merk: Norton Specificaties: Type beveiliging: Antivirus Retour- en annuleerbeleid: Klik hiervoor op Retourneren onderaan deze pagina Platform: Windows Artikelnummer: 360 DELUXE 25GB 1U 1Y3 DEV Licentieduur: 1 jaar licentie Afmetingen verpakking: 2 x 10 x 3 cm Verpakkingsinhoud: Licentie code Systeemvereisten: Niet alle functies zijn beschikbaar op alle apparaten of besturingssystemen. Norton 360 ondersteund Windows -pc's, Mac, Android - en IOS-apparaten. *Internetverbinding vereist, snelle verbinding aanbevolen. Internet verplicht: Ja Aantal apparaten: 3 PC's/Mac's/tablets/smartphones Aantal apparaten per licentie: 3 Gewicht: 100 g CE markering: Niet van toepassing Aard van beveiliging software: Antivirus MPN (Manufacturer Part Number): 360 DELUXE 25GB 1U 1Y3 DEV Duur licentie: 1 jaar licentie Systeemeisen: Niet alle functies zijn beschikbaar op alle apparaten of besturingssystemen. Norton 360 ondersteund Windows -pc's, Mac, Android - en IOS-apparaten. *Internetverbinding vereist, snelle verbinding aanbevolen. Internet nodig voor installatie: Ja Ondersteuning met updates: Minimaal 48 maanden na introductiedatum Verpakking breedte: 135 mm Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit retourproduct is als nieuw, alleen de verpakking is beschadigd. Maak de wereld een stukje duurzamer door dit retourproduct een tweede leven te geven. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Startbod
€ 10,00
€ 14,00
Kavel nummer: 21
Einde op 28/05/2023 19:05
OnlineVeilingMeester