1x hp zbook fury 15.6 g8 i7-11850h - 15.6" - grijs hp

Merk: HP Specificaties: Type product: Mobiel werkstation Kleur van het product: Grijs Vormfactor: Clamshell Markt positionering: Prestaties Land van herkomst: China Beeldschermdiagonaal: 39,6 cm (15.6") Resolutie: 1920 x 1080 Pixels Touchscreen: Nee HD type: Full HD Soort paneel: IPS Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9 Antireflectiescherm: Ja Helderheid: 400 cd/m² Schermdiameter in centimeters: 39,6 cm RGB-kleurruimte: NTSC Kleurbereik: 72 procent Processorfamilie: Intel® Core™ i7 Processorfabrikant: Intel Processormodel: i7-11850H Frequentie van processor: 2,5 GHz Processorgeneratie: Intel® 11de generatie Core™ i7 Conditie: Retourgoed Bijzonderheden: Dit is een nieuw ongeopend en onbeschadigd product. Ongeopend Door dit product aan te schaffen geef je het een tweede leven en kies je voor een duurzame oplossing. Kavels van deze veiling worden binnen Nederland verzonden door de opdrachtgever. Voor verzending wordt er per kavel handelingskosten in rekening gebracht. Kavels worden binnen 4 werkdagen na de betalingsdeadline verzonden naar het postadres vermeld op de aankoopfactuur. De koper is zelf verantwoordelijk voor vermelding van het juiste postadres. Pas indien nodig voor sluiting van de veiling jouw gegevens aan in het account.

Startbod
€ 10,00
32
€ 793,00
Kavel nummer: 5
Einde op 28/05/2023 19:01
OnlineVeilingMeester