Combinatieveiling div. faillissementen oktober 20024

Online veiling i.o.v. diverse curatoren van diverse faillissementen Met o.a. laboratorium apparatuur en materialen ponsmachines GBC Magnapunch kantoorinventaris Apple Mac Mini laptop Lenovo Ideapad IT apparatuur bewakingssysteem met recorder metaalbewerkingsmachines etc.

Vrijdag 25/10/2024 08:30-11:30

Vrijdag 01/11/2024 09:00-13:00

De Hoogt 49, 5175 AX Loon op Zand, Nederland

Aantal kavels
85 kavels
Einde op 28/10/2024 19:30
HNVI

Contramalfrees ALTECH Libra M. Bouwjaar 2008.

C001

Contramalfrees GRAULE AKF6/250. Bouwjaar 2006.

C002

Nederlandse en buitenlandse munten in koffer. Grote diversiteit.

Huidig bod 15,00
C003

Hobbyproducten op schap. Grote diversiteit w.o. stempels, scharen, vergrootglazen, brievenbakjes, kleurpotloden, krijt, etc.

Huidig bod 15,00
C004

Elektrische ponsmachine GBC MAGNAPUNCH met voetbediening.

C005

C006

Warme rollaminator GBC Catena 65.

C007

Verrijdbare tafel met houten blad en steigerbuizen onderstel. Afmeting blad 220 x 78 cm. Hoogte 76 cm. Exclusief producten op tafel

C008

Verrijdbare tafel met houten blad en steigerbuizen onderstel. Afmeting blad 130 x 130 cm. Hoogte 78 cm. Exclusief producten op tafel

C009

Microscoop LEICA DMIL 090-131.001.

C010

Rotaflex apparaat HEIDOLPH HEI-Vap Core.

C011

Pomp MASTERFLEX L/S Easy-load II met extra kop.

C012

Nanophotometer INPLEN N60.

Huidig bod 500,00
C013

Pomp JULABA 300F t.b.v. koeling en verwarmingscirculatie.

C014

Pompaandrijving HEIDOLPH HEI-Flow Precision 0.1 SP standard 1.6.

C015

Pompopstelling opgebouwd uit running-in-pomp KNAUER Azure en doseerpomp CHEMYX Fusion 200.

C016

Jacketed reactor LGS.

C017

Spiraalverwarmer LAUDA E200.

Huidig bod 15,00
C018

Thermomixer EPPENDORF comfort.

C019

Membraanpomp KNF NF1100FT.

C020

Digitale weegschaal METTLER TOLEDO MX5 met printer. Chip in dekglas.

C021

Plaatschudder HEIDOLPH Titramax 100.

C022

Magneetroerder IKA RTC Basic met thermometer ETS-D5 en verwarming.

Huidig bod 25,00
C023

Serologische pipet PIPETBOY Acu.

Huidig bod 5,00
C024

Magneetroerder HEIDOLPH MR 80.

C025

Magneetroerder HYCC.

C026

Twee meerkanaalspipetten THERMO Finnpipette 5-50 microliter voor twaalf tips.

C027

Twee magneetroerders LLG.

C028

Thermomixer EPPENDORF 5436.

Huidig bod 25,00
C029

Labo centrifuge EPPENDORF 5417 C.

C030