Pallet met draadgaas met lengtes 140 x 10 cm
Online veiling i.o.v. curator mr. D.A.A.P. de Jong van Holla Advocaten te Eindhoven. Met o.a. buitenhaarden heftrucks elektrische palletwagens siersteen kantbank guillotineschaar verpakkingslijn robot palletstellingen kantoorinventaris etc.
BezichtigenWoensdag 29/11/2023 09:00-12:00
AfhalenDonderdag 07/12/2023 09:00-15:00
Pallet met draadgaas voornamelijk 95 x 10 cm
Dooizout, 38 zakken van 25 kg op pallet
Vier RVS watervallen op pallet, breedte 75 cm, diepte 40 cm, incl. achterwand
Sneeuwschuiver, breedte 74 cm
Veegmachine NILFISK ALTO Floortec 480M
Drie stuks blik en veger
Kist met diverse pneumatische- en waterslangen
Pneumatische wandhaspel 9 meter AIRPRESS
Luchthaspel 20 meter
Drie sets gereedschaphouders
Vijf betonscharen HIT, lengte 47 cm
Vier handkramtangen met lengte 27 cm
Drie handkramtangen met lengte 27 cm
Handkramtang groot, lengte 48 cm
Gereedschappenkruiwagen met drukveer
Steekwagen met luchtbanden
Manuele foliewikkelapparaat
Manuele foliewikkelapparaat
Manuele foliewikkelapparaat
Manuele foliewikkelapparaat
Dubbelzijdige werkbank opgebouwd uit magazijnstelling, per zijde afmeting 100 x 60 x 188cm, exclusief materialen
Inhoud van werkbank G147 w.o. kunststof bakken, gereedschappen, insteekhoezen, krammen etc.
Plaatwals HBM, maximale zetcapaciteit 1x1000 mm. Roldiameter 5 mm. Gemonteerd op pallet
Vijf dozen met handkramtangen, lengte 27 cm
Klemtang YVECO met toebehoren